W O X B O

Yükleniyor

Woxbo

Fotoğrafçılık sektörünün uzun yıllardır karşılaştığı birçok soruna, etkin ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla tek çatı altında toplanmış bir yazılım olan Woxbo, fotoğrafçı ile müşterisi arasındaki iş sürecini başarıyla yürütmeyi amaçlayan, çözüm odaklı bir servistir.

Pratik, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım sağlayan Woxbo, internet erişiminin olduğu her yerde kullanılabilen bir yazılımdır.

2018’den beri alanında kullanılmaya devam eden Woxbo’ya yönelik geri bildirimler yüksek düzeyde olumludur. Geri bildirimlerle kendini geliştirmeye devam eden Woxbo, her geçen gün güçlenen ve yenilenen bir yazılımdır.

Woxbo, Yüz Tanıma Sistemi, Fotoğraf Seçim Sistemi, Canlı Yayın ve Ücretsiz İnternet Sitesi olmak üzere dört ana başlık altında hizmetini sürdürmektedir.

Woxbo’nun sunduğu Yüz Tanıma Sistemi, etkinliklerde, organizasyonlar, konserlerde, karnaval ya da festivallerde, kişisel etkinlik ya da partilerinizde, kısacası toplu fotoğraf çekimlerinin olduğu her yerde çekilen binlerce fotoğrafı doğru insanlarla bir dakika içerisinde paylaşmanızı sağlamaktadır. Mobil uygulama desteği ve markalaştırma teknolojisinin olduğu bu hizmet sayesinde artık fotoğrafları elle ayrıştırmanıza ve katılımcılara göndermenize gerek kalmamaktadır.

Woxbo’nun bir diğer hizmeti olan Fotoğraf Seçim Sistemi ise çekilen fotoğraflar arasından istediklerinizi birkaç dakika içerisinde seçmenizi sağlayan bir sistemdir. Yüz Tanıma Sistemi gibi organizasyonlar, etkinlikler ve konserler başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilen Fotoğraf Seçim Sistemi’nde fotoğraf koruma desteği, senkronize fotoğraf seçimi desteği, sesli görüşme desteği ve mobil tarayıcı desteği de bulunmaktadır.

Canlı Yayın Hizmeti, Woxbo’nun sunduğu bir diğer hizmet olup kullanıcılara düşük maliyetler ve basit yönetici paneli sayesinde kolaylıkla canlı yayın yapabilme imkânı sağlamaktadır. En çok konserler ve festivallerde kullanılan bu hizmet, organizasyonlarda, etkinliklerde ve partilerde de tercih edilebilmektedir. Bireysel ve kamusal olarak kullanılabilen Canlı Yayın Sistemi, markalaştırma teknolojisine sahiptir.

Woxbo’nun en iyi hizmetlerinden biri olan Ücretsiz İnternet Sitesi Hizmeti ise kullanıcıları için adeta dünyaya açılmanın adresidir. Tüm etkinlikler, organizasyonlar, konserler, festivaller ve partiler hem kendilerini duyurmak hem de daha çok insana kolaylıkla ulaşabilmek adına Woxbo’nun sunduğu Ücretsiz İnternet Sitesi Hizmeti’ni kullanmaktadır. Markalaştırma sistemine sahip bu hizmet, özel veya ücretsiz alan adı destekleriyle kullanıcılarına en büyük desteği vermekte, kolay yönetim paneli sayesinde herkesin bir internet sitesi sahibi olmasının önünü açmaktadır.

Woxbo, genç, dinamik ve işini seven ekibi, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ve sunduğu hizmetlerle tüm organizasyon, etkinlik ve konserlerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Sorun Tespiti

Yaşanan sorunlara ait yeni fikirler gün yüzüne çıkar ve bu fikirler bir bulut gibi dağılmaya başlar tam da bu sırada fikrin sorun olduğu ve ihtiyaca yönelik ürün olabileceği anlaşılır.

Çözüm Yolları

Bulunan soruna ait fikirin çözüm yolları araştırılır, bu soruna ait çözüm senaryoları üretilir. çıkacak sonuçlardan doğacak oluşuma ait geliştirme sürecinin başlaması ile bir sonraki evreye taşınır yani ürün evresi.

Yeni Ürün

Fikir ve gelişim sürecini tamamlayan bu ürün artık ihtiyacı olan kişiler tarafından kullanılıp hayatın bu noktasında kolaylık sağlamaya başlayacaktır.